Здрастуй, літо!

Date: 15 червня 2018 о 15:00

Літо! Літо до нас іде!
Гуляй хоч до світанку,
В школу вранці не вставати,
Можна до обіду спати.
У нас канікули з тобою:
Кожен день - як вихідний!
Ми зустрічаємо свято літа,
Свято сонця, свято світла.
Нумо дружно, нумо разом
Дзвінкою піснею літо зустрінемо.

Першого червня — у Всесвітній день захисту дітей — у  школах Хрестівської об’єднаної територіальної громади відбулися урочисті відкриття пришкільних  таборів з денним перебуванням. Такі табори відпочинку – це не лише місце проведення  часу, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

В Надеждівському пришкільному таборі «Сонечко» корисно та цікаво провели початок своїх літніх канікул 25 вихованців. Для організації змістовного дозвілля дітей в плані виховної роботи табору заздалегідь була продумана програма заходів та екскурсій. А кваліфіковані кадри – вчителі: Панкулинець Надія Іванівна, Новікова Оксана Володимирівна, Мироненко Галина Петрівна, Дощик Світлана Олександрівна, які мають досвід педагогічної роботи і позитивно себе зарекомендували, забезпечували його повноцінну діяльність.

Хлопчики й дівчатка постійно були зайняті різними справами — вони малювали, грали у різні ігри, в тому числі й спортивні, та мали ще безліч надзвичайно цікавих розваг.

Щодня на малечу чекали  ігри, спортивні естафети та культпоходи. За два тижні роботи діти побували в сільському краєзнавчому музеї, ,  мали кілька екскурсій та провели конкурси малюнків.

Найцікавішими (за відгуками дітей) були спортивні естафети та розваги у парку.

Діти відвідали цікаві  місця нашого села, з особливим завзяттям досліджували багату природу рідного краю, збирали трави для чаю та відправили їх для українських солдатів по акції «Чай для українського солдата»

Під враженням дітлахи були після відвідин заповідника «Асканія-Нова». Спортивні змагання, естафети, ігри, тематичні дні-свята залишили багато захоплюючих спогадів.

У гостях у вихованців табору побували волонтери Церкви «Благодать», які два дні надавали можливість малятам насолоджуватися стрибками на батутах . Діти розповідали їм про те, як відпочивають, показували свої забавки. А на згадку всі разом сфотографувалися, гралися у веселі ігри, провели майстер класи, а виготовлені поробки залишили  на добру згадку про гарний відпочинок.

Особлива увага у таборі відпочинку приділялася збалансованому харчуванню дітей, за яким слідкували  завгосп школи Романенко Людмила Анатоліївна, медична сестра  Науменко Олена Сергіївна, повар Рабчинюк Світлана Миколаївна, помічник повара Сюч Наталя Юріївна. Тому у їдальні школи завжди смачно пахло, а хлопчики з дівчатками щиро дякували за смачні борщі, кашки, компотики.

Тож таким відпочинком вихованці щиро задоволені.

Все це стало можливим завдяки спонсорам, які підтримали оздоровчу кампанію 2014 року У забезпеченні повноцінного функціонування табору разом із батьками допомогли спонсори — це керівник ФГ «Оазис Півдня» Ракібов Ансар Ісаєвич,  керуючий агрофірмою «Еко-фарм» Ахмедов Мамуржон Хукумдорович, приватний підприємець Чухалова Лариса Станіславівна, тож хочеться щиро подякувати керівникам Хрестівської громади, благодійникам та батьківському комітету, які взяли активну участь у фінансовій та матеріальній підтримці нашого табору.

Ми вдячні всім, хто допомагав. Хай посіяне добро цим людям вернеться сторицею.