Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Новини

День пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

До дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу)
Трагічна сторінка в новій історії України 26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.
Напередодні дня пам'яті у шкільному та класних блогах була розміщена інформацію про цю трагедію, проведений спільний перегляд відео про аварію на Чорнобильскій АЕС, https://www.instagram.com/euroclubyes/?hl=ru .
З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі, для учнів 9 класу на платформі дистанційного навчання оформили інформаційну сторінку з історичними фактами та посиланням на документальний фільм «Чорнобиль. Точка часу» https://www.youtube.com/watch?v=55ueObCiq-w . під час дистанційного онлайн-уроку для учнів проведено інформування на тему «Чорнобиль не має минулого».
Учні 9-10 класів ознайомилися з публікацією: НЕЗАБУТНЄ: МИНУЛО 35 РОКІВ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ (натиснувши на зображення ви теж отримаєте доступ до публікації) https://limangimnasia.sharepoint.com/:w:/r/sites/msteams_516e09/_layouts/15/doc2.aspx?action=edit&sourcedoc=%7BE3040E44-3211-4D0B-81FC-4862DCC849E8%7D&cid=987a22c6-0099-455e-a9f5-9f827bc20844
З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, через твори мистецтва для учнів на платформі дистанційного навчання у групі «Гуртки» та для учнів 5-7 класів («Образотворче мистецтво») виклали презентацію «Трагедія на полотні» та відеофрагменти «Чорнобиль – 30 років після катастрофи», «Чорнобильська катастрофа – історія про трагедію…»
Для учнів 7 класу на онлайн платформі провели виховну годину-спогад “Чорнобиль не має минулого” і запропонувати переглянути фільм “Битва за Чорнобиль”.
У 6 класі - дистанційний урок пам`яті «ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БЕРЕЖІМО?» Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хотілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.
План уроку та посилання приведені нижче. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ ПРО ТРАГЕДІЮ «ЧОРНОБИЛЬ»., https://youtu.be/UhgXiUf9vX8 ОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНФОРМАЦІЄЮ У ЦИФРАХ, ІСТОРИЧНИХ ФАКТАХ ПРО ЧОРНОБИЛЬ, ДЕ Є ПОСИЛАННЯ НА ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ ПРО ТРАГЕДІЮ . ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ КИЇВСЬКОГО ДСНС ПРО СЬОГОДЕННІ ПОЖАРИ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ. ПРОЧИТАТИ ТА ВІДПОВІСТИ НА ЗАПИТАННЯ ТЕКСТОВОГО ФАЙЛУ «ДАВАЙТЕ ЗАМИСЛИМОСЯ»
Ваші відповіді, висновки, роздуми можете надсилати у цей же розділ «загальні» за бажанням. Інформація від вчителя природознавства, біології і хімії : Біотичні наслідки Чорнобильської катастрофи ( розм. на платформі 10 клас) https://ua.boell.org/uk/2011/02/07/biotichni-naslidki-chornobilskoyi-katastrofi Презентація, розміщена на платформі
( 8 та 10 класи): Посилання на фільми: Відлуння Чорнобиля: наукові дослідження “Екоцентру” // Част.2 Відлуння Чорнобиля: про що мовчала радянська влада // Част.1 Про Чорнобиль – наймолодшим До Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу на платформі дистанційного навчання 1 класу був проведений дистанційний урок навчання грамоти «Що не можна купити?» про бережливе ставлення до природи та розміщено відеоролик «Бережіть природу». На каналі курсу «Я досліджую світ» було надане відео про цю трагічну подію, мультфільм «Захисники природи», екологічна вікторина «Захист природи», запрошено дітей до онлайн виставки малюнків на екологічну тематику. Учням 2 класу було дистанційно проведена година спілкування до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти мали змогу переглянути електрону презентацію «Дзвони Чорнобиля» з інформацією про події тих часів, відеофільм «Чорнобиль» та «Чорнобиль- 30 років потому». Звичайно, не обійшлось і без мультиплікаційних персонажів, які розказали, що від кожного з нас залежить бережне ставлення до природи, довкілля. Школярики влаштували он-лайн виставку малюнків «Збережімо природу».
Для учнів 3 класу на каналі курсу “Я у світі” ( платформа дистанційного навчання) провести УРОК ПАМ’ЯТІ “ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО”: Розширили знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосили про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показали, що чужої біди немає.
Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість. Також, викладено для перегляду тематичні презентацію і відеоролик, підготовано задачі та кросвод про збереження природи.
24 квітня, напередодні дня вшанування постраждалих від наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС, у 4 класі був дистанційно проведений виховний захід. Учні ознайомилися з інформацією про перебіг подій 26 квітня 1986 р та про героїчну роботу ліквідаторів аварії, подивилися відео про Чорнобильську трагедію. Доторкнулися до актуальної зараз тема пожеж на півночі України. Дітей проінформувати, що за підпал сухої трави законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Учні підготували агітаційні малюнки-плакати із закликом берегти природу від вогню

15 квітня 2021 о 15:42 | Желєз В. М. | немає коментарів

31 квітня 2021 року відбувся перший етап інтелектуальної гри “Найрозумніший гуртківець Центру-2021”.

У грі взяли участь 70 вихованців гуртків Центру туристсько-краєзнавчої і військово-патріотичного напряму.
Курдюк Роман та Лисенко Вікторія представляли наш рій "Воля" в цій грі і здобули право виступити в наступному етапі.

Гуртківці відповідали на цікаві питання в Google Form.

Учасники з кращими результатами візьмуть участь в “очному” етапі, що відбудеться на платформі Zoom 8 квітня!

3 квітня 2021 о 20:33 | Дацюк П. В. | немає коментарів

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко
Інтелектуальна гра до Мжнародного дня рідної мови між учнями 5-6 класів
Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.
Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того організація вважає що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10.000 особами, що активно розмовляють мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Багато мов котрими розмовляють менше 100 осіб не задокументовані.

Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.
Минуло багато років. Аж у жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний День рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

Наука, що досліджує розвиток мови, складається з ряду історико-лінгвістичних дисциплін (історична граматика, історична фонетика, історична лексикологія, історична діалектологія, історія літературної мови), кожна з яких має свій об’єкт вивчення. Однак усі вони підпорядковані спільній меті, і як окремі частини складають єдину науку – історію мови.
Соціальні функції мови надзвичайно широкі. Дехто вважає мову лише засобом порозуміння між людьми. Насправді ж цим не вичерпується її значення. У мові закодовує нація всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.
Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері.
Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. А на думку Є.М.Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної культури, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

24 лютого 2021 о 19:32 | Черепаха Т. В. | немає коментарів

Шановні земляки!
Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!
Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цьому році виповнюється 32 річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».
Так волонтери Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хрестівської сільської ради разом з працівниками сільського Будинку культури привітали воїнів-ветеранів Мисака Анатолія Степановича та Рагімова Сабіта Вагітовича щирими словами та в знак подяки подарували квіти та пам’ятні подарунки.

Багатьом солдатам не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та готовність платити найдорожчу ціну – своє життя. Учні школи пам’ятають героїчний подвиг земляка-односельчанина Мироненка Олега Миколайовича і в цей день завжди приносять квіти до його могили .

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!

15 лютого 2021 о 14:30 | Желєз В. М. | немає коментарів

Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі. Важливу роль такі форми роботи відіграють на різних вікових етапах, починаючи від вивчення англійської мови у початковій школі і завершуючи у старшій школі.

Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

Саме ці особливості були втілені вчителем англійської мови Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.Хрестівської сільської ради Толді Жанною Вікторівною при організації проведення предметного тиждня з учнями старших класів. Здобувачі освіти із задоволенням відповідали на запитання вікторини, згадували традиції англомовних країн, смакували теплим чаєм з молоком.

8 лютого 2021 о 13:31 | Желєз В. М. | немає коментарів

У п'ятницю, 29 січня, Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.
Про це повідомляє Укрінформ.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів більшовицький наступ на Київ було зупинено на чотири дні, що дало змогу укласти Брестський мир між Українською Народною Республікою і державами Четверного союзу. Цим документом Україна визнавалась самостійною державою з західним кордоном, що існував між Австро-Угорщиною й Росією до 1914 року.
У Надеждівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені заходи, приурочені пам]яті героїв Крут:
Перегляд фільму «Крути 1918» з подальшим обговоренням;
Суспільно-інформаційна хвилинка «Україна – забута історія»
Тематичні уроки історії «Значення подвигу для поколінь»
Перегляд документального фільму Івана Канівця «Українська революція»

29 січня 2021 о 13:31 | Желєз В. М. | немає коментарів

З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні у Надеждівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд тематичних заходів «Свіча Голокосту не згасне».

У шкільній бібліотеці організована тематична книжкова виставка «Місця, пов’язані з пам’яттю про Голокост». На виставці були представлені художні, довідкові та публіцистичні видання, фотоматеріали, журнальні та газетні публікації.

Класні керівники 5-11 класів провели тематичні уроки пам’яті «Голокост – шрам на серці людства».

Зі старшокласниками організовано перегляд документального фільму «Голокост».

Учні школи вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання «Скорботна свічка пам’яті святої».

28 січня 2021 о 14:23 | Желєз В. М. | немає коментарів

Новий рік! Запах мандаринів, інтрига, новорічне диво, повинні збутися всі бажання … Це знайоме кожному з нас з раннього дитинства, і не дивлячись на вже зовсім не юний вік, ми підсвідомо продовжуємо в це вірити. Але … Який же Новий рік без ялинки?

Приблизно так сказав герой відомого всім новорічного мультфільму. Дійсно, як же без ялинки?
З кожним роком посадки з хвойними деревами безповоротно рідшають, а ми все ж продовжуємо мріяти про присутність цього чарівного дерева в нашій будинку або квартирі.
Так от здобувачі освіти разом зі своїми батьками долучилися до участі у міжшкільному конкурсі "Альтернатива ялинці".
Усі роботи були виставлені по класах на огляд , а найкращі - відправлені но міжшкільний конкурс.
Дякуємо усім за НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ та веселу фантазію!
Веселих усім свят!
https://youtu.be/m_Geb2YdWbI

17 грудня 2020 о 14:41 | Желєз В. М. | немає коментарів

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.
Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення
Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Надеждівській загальноосвітній школі були проведені такі заходи:

Година спілкування «Пекельний вогонь Чорнобиля» -5-6 класи,
Диспут «Чи завжди атом мирний?» - 10 кл,
Інформаційна хвилина «Трагедія Чорнобиля» - 7 кл,
Інформаційна хвилина «Наслідки аварії» 1-4 кл,
Година спілкування «Біль Чорнобиля» 8,9 класи
Книжкова виставка «Стежками Чорнобильського лиха»

11 грудня 2020 о 11:20 | Желєз В. М. | немає коментарів

4 грудня у Надеждівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради відбулася спартакіада серед допризовної молоді, участь у якій взяли юнаки 8-10 класів.
Змагання Спартакіади стали доброю перевіркою фізичних і морально-психологічних сил підростаючих захисників.
Основними завданнями проведення спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.
Усім бажаємо міцного здоров’я та мирного неба над головою!

4 грудня 2020 о 17:01 | Желєз В. М. | немає коментарів

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.
День Збройних Сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
Заходи проведені в школі щодо відзначення
Дня Збройних Сил України

1 Години спілкування з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України: «Свято доблесті і мужності».
2 Тематичної виставки літератури «Героїв стежина – від батька до сина».
3 Виставка дитячих малюнків, плакатів, стіннівок за темою: «Наша славна армія».
4 Спортивні змагання на тему: «Ми – майбутні захисники України».

5 Урок мужності на тему: «На варті Вітчизни»
Бажаємо усім мирного неба!

4 грудня 2020 о 16:51 | Желєз В. М. | немає коментарів

1 грудня після уроків біля нашого закладу було гамірно: учні 5-10 класів прибирали з метою благоустрою прилеглої до школи території. Всі учасники, бадьорі та усміхнені, працювали дуже добре. Разом робота, звичайно, йде швидше. Проведення таких заходів діти підтримують стовідсотково, адже за чистотою в школі та біля неї треба стежити, як за своєю домівкою. Присвятити годинку свого особистого часу на упорядкування території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Адже, коли до роботи підходити гуртом та з посмішкою. Одні – замітають, другі – згрібають опале листя, треті займаються упорядкуванням квіткових клумб. Результатом їх зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!Такий у нас ДеньДОБРОТИ!

4 грудня 2020 о 16:49 | Желєз В. М. | немає коментарів

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. Так ів Надеждівській ЗОШ проводилася виставягом «Дари осені », де свої роботи презентували учні 1-10х класів.

Школярі разом з батьками мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. Кожна поробка – це витвір мистецтва.

Дякуємо всім, хто взяв участь у виставці та подарував незабутні емоції та естетичну насолоду усій шкільній родині.

Адміністрація Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради

4 грудня 2020 о 16:30 | Желєз В. М. | немає коментарів

27 листопада 2020 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів осінню серію інтелектуальної гри брейн-ринг «Карантинна січ» для вихованців гуртків Центру.

Це був перший брейн-ринг в історії Центру який відбувся у режимі онлайн.

3 грудня 2020 о 08:14 | Дацюк П. В. | немає коментарів

Запали свічку пам’яті у своєму вікні! Презентовано соціальну рекламу до Дня пам’яті жертв Голодомору
Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічку у вікні своїх осель на знак вшанування виморених голодною смертю ініціював відомий історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.

«Я ж хочу запропонувати лише акт національної пам’яті, доступний кожному: визначити час, коли кожен член цієї нації, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запалить у своєму вікні свічку в пам’ять про померлих», – писав Джеймс Мейс.

Головною ідеєю здобувачів освіти та усього колективу школиі є заклик до кожного українця запалити свічку.

«Свічка, що мерехтить у вікні», запалена о 16:00 наприкінці листопада кожного року – це традиція важлива не лише для пам'яті про Голодомор. Вона єднає нас, творить націю і робить сильнішими»
У класах школи були проведені інформаційні години спілкування, круглі столи, поминальні хвилини мовчання пртурочені Дню пам'яті жертв голодомору.

26 листопада 2020 о 20:08 | Желєз В. М. | немає коментарів

Виставка «Дари осені» у Надеждівській школі.

Щедра осінь знову поділилася з нами дарунками, пахучими квітами, овочами та фруктами. 25 листопада 2020 року в Надеждівській школі відбулася виставка дитячих виробів та квіткових композицій «Дари осені».
Всі класи мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. Кожна поробка – це витвір мистецтва. Неначе господарка – осінь завітала у гості з казковими героями.
Присутні були зачаровані незвичайною черепахою та величезним їжаком із гарбузів, пінгвінами із баклажанів, лісовою галявинкою, і, навіть, ціла овочева сімейка завітала до нас у гості. А композиції «На лісовій галявині» та «Овочевий рай», які були створені з овочів та фруктів, символізували родючість та багатство нашої землі.
Око гостей звеселяла вся палітра осені. Це і осінні дубочки, «синє море», червона калина, яскраво-жовті нагідки, різнокольорові троянди. Учні старшої школи креативно оформили свій стіл і назвали свою композицію «Дари півдня України!».
У кожну роботу дитина вклала частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного, тому всі вироби заслуговують уваги. По закінченню виставки було відібрано найкращі роботи для демонстрації у виставковому залі.
Висловлюємо щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах.
Адміністрація школи

26 листопада 2020 о 19:49 | Желєз В. М. | немає коментарів

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у Надеждівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради протягом 16-20 листопада 2020 року проведено урок Пам'яті "Революція Гідності, охрещена кров'ю" для учнів 9 класу, інформаційні експрес-хвилинки "Герої нашого часу", "Народ мій завжди є, народ мій завжди буде" для учнів 7-8 класів, практичний урок з використанням технології критичного мислення "Феномен "революція" в українському державотворенні ХХ - початку ХХІ ст." для учнів 10класу.
З учнями 5-6 класів проведено годину спілкування з елементами тренінгу «Вчимося жити за законами Гідності й Свободи»
Провели конкурс на кращий дитячий малюнок у 4 класі на тему «Захисники України очима дитини»,
флешмоб «Ми за мир» у 2 класі

20 листопада 2020 о 14:38 | Желєз В. М. | немає коментарів

Виноситься подяка
керівникам та працівникам
ТОВ «Глобал-Инвест» та ТОВ «Екофарм-Агро»,
ФГ «ОАЗИС ПІВДНЯ» ТА ФГ «АГРО ТРІУМФ», торговий дом "Долинский"
з нагоди Дня працівників сільського господарства
за тісну співпрацю з Надеждівською ЗОШ І-ІІІ ст.
Хрестівської сільської ради Херсонської області
та фінансову підтримку .

Колоситься стигле жито в полі
Дозрівають яблука в садах,
Скільки є терпіння і любові
В ваших вмілих лагідних руках.

Що дбайливо землю обробляють
Та збирають добрий урожай,
Ми сьогодні щиро вас вітаєм,
Вам сьогодні купа привітань.

Щоб було міцним, як сталь здоров’я,
Добрий хист, терпіння, мир і лад,
З Днем сільського господарства, любі,
Для країни ви цінніший клад!


З повагою колектив школи.

13 листопада 2020 о 15:28 | Желєз В. М. | немає коментарів

З метою формування нетерпимості до проявів агресії, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги у Надеждівській загальноосвітній школі були проведені заходи на тему "Стоп булінг". Наприкінці занять учні пояснювали, що таке булінг, розпізнавали булінг і дружні піддражнювання, розробляли стратегії подолання булінгу,демонстрували емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу, називали джерела допомоги жертвам булінгу.

Година спілкування «Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки» 2,3
Година спілкування «Булінг в навчальному закладі» 4
Година спілкування «Стоп Булінг! Поважай себе та інших» 1
Година спілкування «Що таке конфліктні ситуації?» 6

Тренінг «Мій світ без насильства» 9
Флеш моб «Життя без насильства» 7
Година спілкування «Насильство над дітьми: як уберегти себе?» 8
Година спілкування «Спілкування між однолітками» 10

Тренінг «Як розпізнати булінг у школі?» 5

12 листопада 2020 о 13:30 | Желєз В. М. | немає коментарів

Слово стало невід'ємною частиною життя кожного українця, а талановита ораторська мова учнів дає їм можливість реалізуватись і втілитись у своїх творчих пошуках.

З метою виявлення обдарованих і талановитих дітей, розвитку емоційності та художнього смаку особистості до краси художнього слова як джерела збагачення національної культури України 12 листопада 2020 року в Надеждівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради проведено I етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».

Понад 6 учасників різних вікових категорій розкрили свою майстерність. Конкурс проведено за наступними віковими категоріями:

І група (молодша) – 6-9 років,

II група (середня) – 10-13 років,

III група (старша) – 14-17 років.

До програми включено малі літературні форми, уривки з літературних творів різних жанрів світової та вітчизняної класики, сучасних авторів.

Компетентне журі оцінювало рівень артистизму конкурсантів, мовленнєву вправність, індивідуальність виконавців.

12 листопада 2020 о 13:07 | Желєз В. М. | немає коментарів