"Палітра" милує жителів села

Date: 15 червня 2018 о 12:48, Refreshed 16 червня 2018 о 11:24
298 views

В  четвер 14 червня на центральній площі  Надеждівки відкрилась виставка поробок декоративно-прикладного мистецтва про мир, добро та позитивні емоції. Свої роботи презентували  юні рукодільниці: Бойцова Крістіна, Сюч Ольга, Лисенко Вікторія, Нюнько Олена, Пашалієва Азіна, Гулалієва Назіра, Ілімдорова Фазіля, Нійозова Дільдана, Таштанова Луіза, Куберки Анжела, Косован Крістіна, Бойчук Сабріна та майстер розпису по дереву Романенко Сергій.

Дитячі вироби завжди привертають  увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, а представлені ляльки дівчат просто випромінюють  гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва  юні майстрині висловлюють свої почуття та ставлення до світу. Вільно та впевнено вони  використовують нові складні техніки та матеріали. Дівчата вивчають кращі світові здобутки та активно імпровізують, викладаючись у кожній поробці, перш за все емоційно, чуттєво.

Наші діти захоплені роботою у майстерні. Особлива атмосфера спонукає їх до творчості. Моргун Наталя Миколаївна з кожним знаходить спільну мову, підтримує і допомагає самовиразитися у малюнку чи поробці. Це додає дітям впевненості, заспокоює та умиротворяє. Усі батьки дякують за своєрідну арт-терапію. Здоров’я Вам міцного і радісних дітей навколо.

Добру і корисну справу  роблять керівники гуртків школи, навчаючи маленьких діток розумінню прекрасного. І результат видно для всіх, хто відвідав нашу виставку. Особисто мені твори маленьких майстринь дуже подобаються у кольорі і композиції. Велике і щире ДЯКУЮ кажу Вам. Допомагай Вам Боже.

Прекрасно, коли діти відчувають підтримку дорослих, котрі в них вселяють впевненість у собі, коли видно результат творчої праці. З таких чудових і працьовитих дітей, без сумніву, виростуть гуманні дорослі люди!