Свято Останього дзвоника

Date: 31 травня 2018 о 13:43, Refreshed 31 травня 2018 о 13:47

31 травня відбулося свято останнього дзвоника

31 травня відбулося свято останнього дзвоника, що став дійсно останнім для  її випускників.

Свято останнього дзвоника у нашій школі, як завжди було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі учні стримати емоції на порозі літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному дворі не лише вчителів та вихованців, а й їхніх батьків, і ще чимало надеждівців, що не байдужі до життя школи.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи  Шиян Микола Іванович. Директор  відзначив успіхи та досягнення учнів і вчителів школи за 2017-2018 н.р., що мають визнання не тільки в нашій громаді , а й в області.

Привітав дружню шкільну родину зі святом і виконуючий обов’язки сільського голови Геннадій Анатолійович Чухалов. Звертартаючись до випускників він побажав їм знайти свою дорогу в житті, стати запорукою подальшої розбудови нашого села та України.

Теплі привітання учасникам урочистостей висловив інспектор відділу освіти Юрій Андрійович Івчук.

Найкращих слів і наймудріших порад добирали одинадцятикласникам вчителі, гості, батьки. Чимало учнів школи одержали Похвальні грамоти, Листи та Подяки за успішне навчання, активну участь у громадському житті, спортивні та культурні досягнення, перемоги у олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Не даремно інспектор відділу освіти у своєму вітанні наголосив, що Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ст.. є одним з кращих навчальних закладів міста.

Свято показало, що цей  день дійсно  сповнений веселих посмішок друзів. Дружба і злагода об’єднала  усіх присутніх учнів,батьків, вчителів і гостей.

Хвилююче-урочистими були колективні привітання випускників та першокласників,. І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителі та батьків з’явилися сльози.

І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2017-2018 навчального року.

Гарного всім відпочинку! Випускникам- вдалої здачі екзаменів ЗНО та ДПА.