Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу. День пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

Дата: 15 квітня 2021 о 15:42, Оновлено 27 квітня 2021 о 08:09
Автор: Желєз В. М.
178 переглядів

День пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

До дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу)
Трагічна сторінка в новій історії України 26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.
Напередодні дня пам'яті у шкільному та класних блогах була розміщена інформацію про цю трагедію, проведений спільний перегляд відео про аварію на Чорнобильскій АЕС, https://www.instagram.com/euroclubyes/?hl=ru .
З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі, для учнів 9 класу на платформі дистанційного навчання оформили інформаційну сторінку з історичними фактами та посиланням на документальний фільм «Чорнобиль. Точка часу» https://www.youtube.com/watch?v=55ueObCiq-w . під час дистанційного онлайн-уроку для учнів проведено інформування на тему «Чорнобиль не має минулого».
Учні 9-10 класів ознайомилися з публікацією: НЕЗАБУТНЄ: МИНУЛО 35 РОКІВ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ (натиснувши на зображення ви теж отримаєте доступ до публікації) https://limangimnasia.sharepoint.com/:w:/r/sites/msteams_516e09/_layouts/15/doc2.aspx?action=edit&sourcedoc=%7BE3040E44-3211-4D0B-81FC-4862DCC849E8%7D&cid=987a22c6-0099-455e-a9f5-9f827bc20844
З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, через твори мистецтва для учнів на платформі дистанційного навчання у групі «Гуртки» та для учнів 5-7 класів («Образотворче мистецтво») виклали презентацію «Трагедія на полотні» та відеофрагменти «Чорнобиль – 30 років після катастрофи», «Чорнобильська катастрофа – історія про трагедію…»
Для учнів 7 класу на онлайн платформі провели виховну годину-спогад “Чорнобиль не має минулого” і запропонувати переглянути фільм “Битва за Чорнобиль”.
У 6 класі - дистанційний урок пам`яті «ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БЕРЕЖІМО?» Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хотілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі та ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукати дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.
План уроку та посилання приведені нижче. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ ПРО ТРАГЕДІЮ «ЧОРНОБИЛЬ»., https://youtu.be/UhgXiUf9vX8 ОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНФОРМАЦІЄЮ У ЦИФРАХ, ІСТОРИЧНИХ ФАКТАХ ПРО ЧОРНОБИЛЬ, ДЕ Є ПОСИЛАННЯ НА ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ ПРО ТРАГЕДІЮ . ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ КИЇВСЬКОГО ДСНС ПРО СЬОГОДЕННІ ПОЖАРИ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ. ПРОЧИТАТИ ТА ВІДПОВІСТИ НА ЗАПИТАННЯ ТЕКСТОВОГО ФАЙЛУ «ДАВАЙТЕ ЗАМИСЛИМОСЯ»
Ваші відповіді, висновки, роздуми можете надсилати у цей же розділ «загальні» за бажанням. Інформація від вчителя природознавства, біології і хімії : Біотичні наслідки Чорнобильської катастрофи ( розм. на платформі 10 клас) https://ua.boell.org/uk/2011/02/07/biotichni-naslidki-chornobilskoyi-katastrofi Презентація, розміщена на платформі
( 8 та 10 класи): Посилання на фільми: Відлуння Чорнобиля: наукові дослідження “Екоцентру” // Част.2 Відлуння Чорнобиля: про що мовчала радянська влада // Част.1 Про Чорнобиль – наймолодшим До Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу на платформі дистанційного навчання 1 класу був проведений дистанційний урок навчання грамоти «Що не можна купити?» про бережливе ставлення до природи та розміщено відеоролик «Бережіть природу». На каналі курсу «Я досліджую світ» було надане відео про цю трагічну подію, мультфільм «Захисники природи», екологічна вікторина «Захист природи», запрошено дітей до онлайн виставки малюнків на екологічну тематику. Учням 2 класу було дистанційно проведена година спілкування до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти мали змогу переглянути електрону презентацію «Дзвони Чорнобиля» з інформацією про події тих часів, відеофільм «Чорнобиль» та «Чорнобиль- 30 років потому». Звичайно, не обійшлось і без мультиплікаційних персонажів, які розказали, що від кожного з нас залежить бережне ставлення до природи, довкілля. Школярики влаштували он-лайн виставку малюнків «Збережімо природу».
Для учнів 3 класу на каналі курсу “Я у світі” ( платформа дистанційного навчання) провести УРОК ПАМ’ЯТІ “ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО”: Розширили знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосили про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показали, що чужої біди немає.
Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість. Також, викладено для перегляду тематичні презентацію і відеоролик, підготовано задачі та кросвод про збереження природи.
24 квітня, напередодні дня вшанування постраждалих від наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС, у 4 класі був дистанційно проведений виховний захід. Учні ознайомилися з інформацією про перебіг подій 26 квітня 1986 р та про героїчну роботу ліквідаторів аварії, подивилися відео про Чорнобильську трагедію. Доторкнулися до актуальної зараз тема пожеж на півночі України. Дітей проінформувати, що за підпал сухої трави законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Учні підготували агітаційні малюнки-плакати із закликом берегти природу від вогню

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.